Užsisakykite nemokamą 30 minučių konsultaciją

Kurkite gražius interjerus visiems
prisijunkite prie Homilo, vizijos vedamos, komandos

Homilo komanda siekia kurti gražias ir funkcionalias gyvenamąsias erdves savo klientams. Mūsų misija – padaryti kokybišką, aukštos klasės interjero dizainą prieinamą ir įperkamą kiekvienam. Nuolat ieškome talentingų žmonių, kurie prisijungtų prie mūsų komandos ir padėtų siekti užsibrėžtų tikslų.

Mūsų pagrindinės vertybės

Kūrybiškumas – tikime, kad puikus dizainas kyla iš kūrybiškumo, vaizduotės ir naujovių. Skatiname savo komandos narius mąstyti nestandartiškai ir pasiūlyti unikalių projektavimo ar dizaino sprendimų.

Bendradarbiavimas – tikime komandinio darbo galia. Dirbame kartu, kad įgyvendintume savo klientų viziją, ir palaikome vieni kitus siekdami bendrų tikslų.

Dėmesys klientams – mūsų klientai yra veiklos ašis. Mes įsiklausome į jų poreikius ir pageidavimus bei stengiamės pranokti jų lūkesčius kiekviename projekte.

Atsakomybė – prisiimame atsakomybę už savo darbus bei atsakome už savo veiksmus. Homilo laikosi aukštų kokybės ir profesionalumo standartų, kartu didžiuojasi puikiais rezultatais.

Kaip samdome

Labai vertiname įvairovę, todėl laukiame skirtingų kandidatų, nepriklausomai nuo jų tautybės, religijos ar patirties. Mūsų įdarbinimo procesas apima kelis pokalbių etapus bei vertinimus, kurių metu siekiame įvertinti kandidatų įgūdžius bei kvalifikaciją.

Šiuo metu ieškome

Šiuo metu prie mūsų komandos ieškome talentingų ir atsidavusių žmonių šioms pareigoms:

Interjero dizaineris

šioje pozicijoje glaudžiai bendradarbiausite su klientais, jų dizaino pageidavimams suprasti. Kursite individualius interjero dizaino sprendimus, atspindinčius klientų asmeninį stilių bei funkcinius poreikius.

Projektų vadovas

šioje pozicijoje būsite atsakingi už visą projekto gyvavimo ciklą, pradedant interjero dizaino vizija, baigiant projekto užbaigimu. Jūsų atsakomybė bus užtikrinti, kad projektai būtų pristatyti laiku, neviršijant biudžeto ir laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Rinkodaros vadovas

šioje pozicijoje būsite atsakingas už rinkodaros strategiją, kuri skatina prekės ženklo žinomumą, generuoja potencialius klientus bei remia mūsų pardavimo pastangas, kūrimą ir vykdymą.

Homilo siūlo konkurencingus atlygius, bendradarbiaujančią ir palaikančią darbo aplinką bei karjeros augimo ir tobulėjimo galimybes. Jei jūs, kaip ir mes, turite aistrą puikiam dizainui bei išskirtiniam klientų aptarnavimui, susisiekite su mumis!
  • Homilo karjeros paraiškos forma

  • Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.