Užsisakykite nemokamą 30 minučių konsultaciją

Jūsų namų interjeras turi būti unikalus ir profesionalus

Labai daug žmonių savo namus įsirenginėja patys. Vėliau susiduria su įvairiais iššūkiais ir netikėtumais… To išvengti padeda profesionalo – interjero dizainerio konsultacija.

 

Turbūt tai labai brangu? Ir užima begales laiko? Gal neverta net bandyti?

 

Šalin tokias mintis! Su Homilo dizaino paslaugomis, jūsų namų interjeras bus sukurtas kokybiškai ir unikaliai.

 

  1. Užpildykite klausimyną.
  2. Gaukite profesionalaus interjero dizainerio konsultaciją ir vizualizaciją.
  3. Suderinkite interjero dizainą ir gaukite reikalingų pirkinių sąrašą, kad galėtumėte renovacijos (ar įrengimo) darbus pradėti jau dabar.

Homilo dizaineriai sukurs tiek naujų namų interjero dizainą, tiek jau esamų patalpų.

 

Kaip viskas veikia?

Ne, niekur nereikia važiuoti, derinti susitikimų, peržiūrinėti medžiagų pavyzdžių, diskutuoti su interjero dizaineriu valandų valandas kol bus išgryninta jūsų būsto interjero dizaino koncepcija, aptartos visos subtilybės ir smulkmenos. Viskas veikia kur kas paprasčiau – nuotoliniu būdu.

1 žingsnis. Jūsų norai ir lūkesčiai. Internetu užpildote klausimyną, kuris yra skirtas siekiant įsigilinti į jūsų asmeninius poreikius, pageidaujamą stilių, namų funkcionalumą ir kitus svarbius momentus. Tai keletas klausimų, kurie domina Homilo interjero dizainerius.

2 žingsnis. Paskiriamas interjero dizaineris. Homilo nedirba su dirbtinio intelekto programomis, kurios greitai ir „patogiai“ sugeneruoja bendrinius interjero dizaino vaizdus. Homilo dirba realūs interjero dizaineriai su savo specializacijomis ir prioritetais. Jie savo srities profesionalai, galintys įsigilinti į užsakovo lūkesčius ir pajausti, ko iš tikrųjų reikia.

3 žingsnis. Kuriamos vizualizacijos. Interjero dizaineris kartu su projektų vadovu kuria patalpų vizualizacijas ir jų variantus. Visada klientai gali pasirinkti iš kelių variantų.

4 žingsnis. Diskusijose gimsta idealūs namai. Kliento komentarai ir vizualizacijų derinimas yra atsakingiausia šio projekto dalis.

5 žingsnis. Galutinis variantas. Kai viskas suderinama, klientas gauna galutinį variantą su tiksliais brėžiniais ir projektui reikalingu pirkinių sąrašu (ten išvardinami visi dažai, tapetai, plytelės, baldai ir kiti dekoro elementai, pateikiamos preliminarios jų kainos užsakant internetu).

Kodėl būtent Homilo?

Homilo atsirado tada, kai žmonės ilgą laiką leido namuose ir iš tikrųjų galėjo apmąstyti, kaip jų patalpos galėtų atrodyti – geriau, jaukiau, įdomiau. Taip ir gimė mintis teikti interjero dizainerių paslaugas nuotoliniu būdu – internetu.

 

Buvo suburta profesionalių interjero dizainerių komanda, kuriai duota aiški užduotis – per trumpą laiką padaryti unikalius ir originalius interjero dizainus pagal klausimyne pateiktą informaciją. Su tokia užduotimi susidoroti gali tik patyrę interjero dizaineriai, ne pradedantieji ar dirbtinio intelekto valdomos kompiuterinės programos.

 

Dar vienas didžiulis Homilo privalumas – Patenkintų klientų programa. Interjero dizaineriai dirba tol, kol klientas lieka patenkintas rezultatu.

Homilo

Kiek kainuoja Homilo sukurtas interjeras?

Homilo darbo principas – interjero dizainas turi kainuoti protingai. Daugelis įsivaizduoja, kad interjero dizainerio paslaugos yra labai brangios. Homilo stengiasi šią nuomonę pakeisti. Dėl to siūlome rinktis iš trijų skirtingų planų.

 

Jūsų projekto galutinė kaina priklauso nuo patalpų ploto.

 

Daugiau informacijos apie kainas ir planus rasite čia!

Paslaugos

Ekonominis

Ekonominis

Po 1 valandos konsultacijos gausite Jums sukurtą 2D dizainą, baldų pirkinių sąrašą ir galimybę projektą peržiūrėti iki 2 kartų.

 

10 eur/ ㎡
Standartinis

Standartinis

Po 1 valandos konsultacijos gausite tik Jums sukurtą 3D dizainą, baldų pirkinių sąrašą bei galimybę projektą peržiūrėti iki 3 kartų.

 

25 eur/ ㎡
Vietoje

Vietoje

Įeina viskas, kas yra „Pro“ pakete + apsilankymas Jūsų namuose, gyvam vertinimui bei konsultacijai

 

40 eur/ ㎡

Homilo dizainerių kurtas interjeras

Apie meistrą geriausiai kalba jo darbai. Susipažinkite su neseniai atliktais Homilo interjero dizainerių projektais. Manote, kad kai kas tiktų jūsų namams? Nedvejokite, užpildykite klausimyną jau dabar ir gaukite profesionaliai paruoštą interjero dizaino projektą būtent jūsų būstui ar patalpoms.

Užpildykite klausimyną dabar!

Dėl paleidimo
Vasarą kas mėnesį 7 asmenims nemokamai piešiamas interjero dizainas
Jei norite būti vienu iš šių 7 žmonių, užpildykite viktoriną
Dėl paleidimo     Vasarą kas mėnesį 7 asmenims nemokamai piešiamas interjero dizainas     Jei norite būti vienu iš šių 7 žmonių, užpildykite viktoriną