Užsisakykite nemokamą 30 minučių konsultaciją

Aukščiausios kokybės interjero dizaino paslaugos, atitinkančios jūsų biudžetą

Mūsų procesas yra nesudėtingas – jokių paslėptų mokesčių, jokių vėlavimų, jokio nusivylimo

Homilo kaip tai veikia

Kaip tai veikia

Pasidalykite savo namų vizija ir specifikacijomis

Užpildykite anketą, pridėkite savo buto, namo ar biuro nuotraukas, nurodykite Jums patinkantį stilių ir suplanuokite konsultaciją su projekto vadovu.
  • Konsultacijos metu sužinosime apie Jūsų dizaino pageidavimus, stilių ir biudžetą.
  • Jūsų projekto vadovas koordinuos visus darbus tarp jūsų ir interjero dizainerio.
  • Paskirsime interjero dizainerį, kuris geriausiai atitiks jūsų projektą bei viziją.

Gaukite individualius pasiūlymus

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus bei biudžetą, paruošime Jums kelias dizaino koncepcijas – Jums beliks išsirinkti savo mėgstamiausią interjero stilių, o mes padarysime likusius darbus.

  • Jei jums patinka keli interjero dizaino stiliai, mes išsiaiškinsime, kurie elementai tuose interjeruose jums patinka labiausiai.
  • Praneškite savo projekto vadovui, jei interjero projektuose jums trūksta funkcinių ar estetinių elementų.
  • Tiesiog atsipalaiduokite ir laukite, kol mūsų interjero dizaineris sukurs individualų dizainą jūsų erdvei.

Mėgaukitės savo svajonių dizainu

Gaukite tik jums ir jūsų erdvei paruoštą 2D arba 3D modelį, grindų planą, spalvų paletę bei pirkinių sąrašą – tai padarys viso interjero įrengimą gerokai paprastesnį.

  • Galutiniam dizainui jūsų dizaineris naudos tiek jau jūsų turimus baldus (jei tokių yra), tiek naujus baldus bei jų derinius.  
  • Galite teikti pasiūlymus savo projekto vadovui ir prašyti pataisymų.
  • Perduokite paruoštą projektą pasirinktiems meistrams ir mėgaukitės įrengimo procesu.

Klientų atsiliepimai

Maya .S
Maya .S

Homilo is a fantastic interior design service that rendered my home truly functional. Professional designers helped me make the most of my space; now it's stylish, inviting, and comfortable. Their sourcing guidance also helped me cut expenses. I couldn't be happier with the results!

Maya .S
Maya .S
Maya .S

Homilo is a fantastic interior design service that rendered my home truly functional. Professional designers helped me make the most of my space; now it's stylish, inviting, and comfortable. Their sourcing guidance also helped me cut expenses. I couldn't be happier with the results!

Maya .S
Leiskitės į kelionę po savo namus ir atskleiskite jų potencialą
Leiskitės į kelionę po savo namus ir atskleiskite jų potencialą

DUK

Kiek laiko trunka iki galutinio dizaino projekto?

Mūsų įprastas interjero projekto paruošimo laikas yra 2-4 savaitės. Tačiau tikslus pristatymo laikas priklauso nuo jūsų erdvės dydžio, funkcionalumo specifikacijų, stiliaus reikalavimų bei užsakomo paketo.

Pirminės konsultacijos su projekto vadovu metu jūs informuosite, ar skubate, ar norite neskubėti – tai padės mums sudaryti jūsų projekto grafiką.

Ar teikiate pagalbą dizaino klausimais pasibaigus mano projektui?

Taip. Mes esame su jumis visame jūsų namų įrengimo etape. Homilo siūlo tęstinę pagalbą visiems savo klientams. Nesvarbu, ar jums reikia patarimų dėl baldų ir interjero dekoro elementų išdėstymo, tinkamų medžiagų parinkimo ar kitų su dizainu susijusių klausimų, mūsų komanda dirba dėl Jūsų ir visada pasiruošusi padėti.

Kaip išsrenkamas dizaineris būtent mano projektui?

Jūsų projektui paskiriame dizainerį, pirmiausia atsižvelgdami į jūsų stiliaus pasirinkimą. Nors kiekvienas interjero dizaineris, su kuriuo dirbame, turi ilgametę patirtį, mūsų tikslas yra atrinkti dizainerį, kurio stiprybė yra būtent jūsų mėgiamas interjero stilius. Todėl gavę jūsų klausimyno atsakymus nustatome, kuris dizaineris turi daugiausiai patirties dirbant su jūsų pageidaujamais estetikos ir funkcionalumo reikalavimais.

Kaip tiksliai jūs galite suprasti mano namų erdvę neapsilankant joje?

Mūsų dizaineriai ir projektų vadovai turi ilgametę darbo su klientais internetu patirtį. Esant poreikiui visuomet galime atvykti į objektą jūsų patogumui. Mūsų komanda naudoja nuotraukas, vaizdo įrašus, grindų planus, viską, ko reikia, kad geriausiai suprastų jūsų erdvę – jos galimybes, potencialą, reikalavimus ir funkcionalumo poreikius.

Mūsų projektų vadovų darbas yra kartu su jumis geriausiai išsiaiškinti ko Jūs norite. Tuo tarpu dizaineriai įgyvendins jūsų viziją ir transformuos ją į gerai apgalvotą planą, atitinkantį jūsų erdvės funkcinius poreikius bei žinoma, estetinį grožį.

Ar mano interjero projektas gali būti koreguojamas?

Žinoma! Mūsų pagrindinis tikslas – jūsų pasitenkinimas galutinių interjero dizaino projektu.

 

Priklausomai nuo pasirinkto paketo, gausite 2–4 pataisymus nemokamai. Prieš siųsdamas projektą atgal dizaineriui, projekto vadovas derins su jumis, kuriuos elementus norite pakeisti ar koreguoti.

Kiek kvalifikuoti yra Homilo interjero dizaineriai?

Mes atsirenkame tik geriausiai rinkoje vertinamus interjero dizainerius. Kiekvienas iš jų turi ilgametę patirtį ir dešimtis įgyvendintų projektų. Mūsų komanda atidžiai peržiūri kiekvieną dizainerį, aplikuojantį į Homilo, jų igyvendintus interjero projektus bei klientų atsiliepimus.

 

Kiekvienas mūsų komandos dizaineris turi akredituotos institucijos sertifikatą – ar tai būtų bakalauro, magistro ar profesionalaus dekoratoriaus diplomas.

 

Galiausiai dirbame tik su dizaineriais, kurie dalijasi mūsų vizija ir aistra, kad interjero dizaino paslaugos būtų prieinamos. Visi mūsų dizaineriai įdeda savo širdį ir sielą į kiekvieną projektą, nes supranta, kad tai ne tik erdvė, kurią perprojektuojame – tai namai!

Ką reiškia klientų pasitenkinimo garantija?

Tai reiškia, kad mes pristatome ne tik puikų dizainą. Mes pristatome tik JUMS sukurtus ir tinkančius dizainus. Taigi, jei nesate patenkinti tuo, ką gavote, tiesiog praneškite mums. Arba jūsų dizaineris jį peržiūrės, arba, jei reikalingi pakeitimai yra esminiai, projektą priskirsime kitam dizaineriui.

Man patinka jūsų koncepcija, bet atrodo, kad siūlomi paslaugų planai neatitinka to, ko ieškau. Ką turėčiau daryti?

Tiesiog susisiekite su mumis. Paaiškinkite, ko ieškote, ir mes laiku parengsime individualų pasiūlymą jums. Ir nesijaudinkite, mums nereikia dviejų savaičių atsakyti į užklausas. Galite tikėtis mūsų atsakymo per 48 valandas