Užsisakykite nemokamą 30 minučių konsultaciją

Homilo – Jūsų interjero dizaineris

Darbas su interjero dizaineriais užima daug laiko. Ilgi susitikimai, kartais ne itin produktyvios diskusijos ir, žinoma, paslaugų kaina gali kelti nemažai klausimų namų savininkams, norintiems nebrangiai, bet profesionaliai renovuoti ar įrengti savo patalpas. Kaip gauti profesionalias interjero dizaino paslaugas kai trūksta laiko ir nesinori permokėti?

Rinkitės Homilo. Tai idealus sprendimas šiuolaikiškam žmogui, ieškančiam lanksčių būdų atsinaujinti savo namus.

Homilo kaip tai veikia

Sparčios paslaugos

Pirmieji interjero planai gaunami per 2-3 savaites nuo bendradarbiavimo pradžios. Jokių mėnesių laukimo ir brėžinių derinimo!

Konstruktyvus bendravimas

Interjero dizaineris nebando dirbti psichologu ir kritikuoti jūsų gyvenimo būdo ir poreikių. Paprasti klausimynai ir greiti rezultatai – pagrindinis bendravimo principas.

Lankstumas

Viską galima suderinti net keičiantis poreikiams ir idėjoms apie namus. Homilo interjero dizaineriai puikiai prisitaiko prie įvairiausių klientų pastabų ir pageidavimų.

Nebrangu

Interjero dizaineris dirba kur kas pigiau, nei vietoje esantis dizaineris, nes nebereikia transporto, darbinių pietų ir kitų reprezentacinių išlaidų. Mokama už vieną iš pasirinktų planų pagal renovuojamą plotą.

Vizualizacijos ir medžiagų kainos

Homilo interjero dizaineriai dirba taip, kad klientai liktų patenkinti. Dėl to daromos vizualizacijos kartu su rekomenduojamomis visų siūlomų daiktų, baldų, statybinių medžiagų kainomis.

Specializacija ir patirtis

Homilo interjero dizaineriai – su ilgamete tarptautinio darbo patirtimi. Interjero dizaineriai turi savo specializacijas, todėl vieni dažniau dirba su virtuve, kiti – svetaine ar vonios kambariu. Tai padeda rasti geriausiai klientų poreikius atitinkančius specialistus.

Kaip dirba interjero dizaineris?

Kaip Homilo paslaugos veikia? Viskas labai paprasta ir efektyvu:

  1. Užsisakote vieną iš trijų paslaugų planų internetu.
  2. Užpildote klausimyną. Pirmiausia norime sužinoti tiksliai, kokią patalpą ketinate renovuoti. Tam reikalingas išsamūs atsakymai į pateiktus klausimus, kad galėtume pradėti dirbti. Klausimyne užduodame klausimus apie jūsų lūkesčius, iššūkius, poreikius ir galimybes.
  3. Projekto vadovas paskiria interjero dizainerį, kuris dirbs su jūsų projektu.
  4. Interjero dizaineris ruošia pirmąsias vizualizacijas. Su užsakovu bendrauja projektų vadovas. Užsakovas su interjero dizaineriu tiesiogiai nebendrauja – taip taupomas laikas.
  5. Pasitvirtinami visi siūlymai ir planai. Tada interjero dizaineris parengia išsamų reikalingų pirkinių sąrašą su kainomis ir medžiagų tiekėjais.

Kai gaunate konkrečius planus ir vizualizacijas, galite ieškoti paslaugų teikėjų, kurie padės įgyvendinti apdailos darbus, taip pat galite iš karto įsigyti rekomenduojamus daiktus ir dekoro elementus. Jūs patys vadovaujate savo patalpų atnaujinimo projektui. Interjero dizaineris jums padeda paruošti vizualizaciją ir tikslius patalpos planus. Kadangi Homilo dirba su interjero dizainu internetu, dažniausiai nėra galimybės pasikviesti interjero dizainerio ir parodyti jo darbo rezultatų. Bendraudami turėsite daug fotografuoti ir filmuoti, kad  visas procesas vyktų kaip įmanoma sklandžiau.

Norite gauti daugiau informacijos apie Homilo interjero dizainerius? Susisiekite su mumis jau dabar.

Dabar interjero dizainerio paslaugos tapo priimtinos visiems.

Ekonominis

Ekonominis

Po 1 valandos konsultacijos gausite Jums sukurtą 2D dizainą, baldų pirkinių sąrašą ir galimybę projektą koreguoti iki 2 kartų.

10 eur/ ㎡
Standartinis

Standartinis

Po 1 valandos konsultacijos gausite tik Jums sukurtą 3D dizainą, baldų pirkinių sąrašą bei galimybę projektą koreguoti iki 3 kartų.

25 eur/ ㎡
Vietoje

Vietoje

Įeina viskas, kas yra „Standartiniame“ pakete + papildoma korekcija, apsilankymas Jūsų namuose, gyvam vertinimui bei konsultacija.

40 eur/ ㎡
Pasisemkite įkvėpimo su nuostabiomis
interjero dizaino idėjomis
Pasisemkite įkvėpimo su nuostabiomis   interjero dizaino idėjomis