Užsisakykite nemokamą 30 minučių konsultaciją

Paprastos Kalėdų dekoravimo idėjos stilingiems namams

Paprastos Kalėdų dekoravimo idėjos stilingiems namams

Šventės yra stebuklingas metų laikas, kuris turėtų atsispindėti jūsų namuose. Tačiau susiduriant su dideliu užimtumu, dovanų planavimu bei dalyvavimu Kalėdiniuose renginiuose, gali nelikti laiko namų puošybai. Todėl Homilo paruošė paprastų kalėdinių dekoracijų idėjų sąrašą, kuris neatims daug laiko, bet papuoš jūsų namus šventiniu džiaugsmu. Šie paprasti, „pasidaryk pats“ projektai suteiks šventinės nuotaikos bet kuriai erdvei. Nuo blizgančių girliandų iki kalėdinių papuošimų – tikrai rasite ką pritaikyti savo namuose. Pasitikite šias Kalėdas stilingai!

Kalėdinės dekoracijos lauke

kalėdos

Nors daugelis žmonių Kalėdų proga daugiausia dėmesio skiria savo namų vidaus dekoravimui, kalėdinę nuotaiką nemažiau kuria ir lauko dekoracijos. Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo nesunku sukurti kalėdinę pasaką, kuri sužavės jūsų kaimynus ir praeivius. Štai keletas paprastų idėjų, kaip papuošti lauko objektus.

Kalėdinė durų puošyba

kalėdos

Kalėdos – tai laikas šeimai, draugams ir, žinoma, dekoravimui! Taigi pradėkite nuo savo lauko durų sukurdami kviečiančią kalėdinės nuotaikos aurą. Vainikas ar girlianda yra klasikinė lauko durų puošyba, tačiau jei jums nori kažko unikalaus, apsvarstykite galimybę duris dekoruoti kalėdinėmis kojinėmis. Taip pat šalia durų galite įkurdinti augalus, eglutes, juos dekoruodami dekoracijomis.

Šviečiantis kelias į Jūsų namus

kalėdos

Kitas lauko puošybos variantas – tako į jūsų namus papuošimas šviesos girliandomis ar LED lemputėmis. Tai sukuria itin šventišką nuotaiką visiems, einantiems pas jus į namus. Norėdami dar didesnio efekto, lemputėmis išpuoškite lauke esančius medžius ar krūmus.

Pasigaminkite medinių kalėdinių dekoracijų

kalėdos

Lauko erdvių puošimas gali būti puikus būdas skleisti šventinę nuotaiką bei parodyti savo šventinį įkvėpimą. Be to, „pasidaryk pats“ dekoravimas gali būti itin įdomus laikas praleistas su šeima, ypač jei turite vaikų. Taigi, užuot pirkę jau pagamintas dekoracijas, pasigaminkite savo, kurios bus tikrai unikalios. Šiomis dienomis internete galite rasti įvairiausių šventinių piešinių – nuo Kalėdų senelio ir jo rogių iki sniego senelių ir šiaurės elnių.

kalėdos, Homilo

Kartu su šiomis dekoracijomis galite pasigaminti popierinius žibintus – viskas, ko jums reikia, yra popieriniai maišeliai, smėlis ir LED žvakės! Taip pat galite pasidaryti savo vainikus, naudodami šviežius kiemo žalumynus ar dekoratyvinę šaką su lemputėmis.

Paprastas kalėdinis laiptų papuošimas – viduje ir lauke

Laiptai dažnai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos svečiai pamato – todėl tai taip pat yra viena iš pagrindinių vietų, į kurią krypsta dekoratorių akys. Laiptams yra sukurta įvairių elegantiškų kalėdinių dekoracijų, padėsiančių juos paversti šventiniu akcentu.

dekoracijos

Girliandos yra klasikinis pasirinkimas puošiant laiptus, jas galima lengvai pakabinti naudojant laiptų turėklus. Norėdami gauti papildomo blizgesio, pabandykite išilgai turėklų pritvirtinti šviesas arba prie turėklų pritvirtinkite metalinio atspalvio kaspiną.

kaledines, Homilo

Klasikiniai ornamentai puikiai tinka dekoruoti laiptus, juos galima pakabinti nuo turėklų arba dėti ant laiptų pakopų. Tačiau jei pasirinksite stiklą ir panašias trapias medžiagas, pasirūpinkite, kad nesukeltumėte pavojaus savo šeimai ir svečiams. Įsitikinkite, kad visi daiktai yra tvirtai pritvirtinti ir atokiau nuo praėjimo.

kaledines dekoracijos,Homilo
Eglutės instaliacija, dizainas sukurtas Homilo

Kalėdų eglutės gali gerokai viršyti tradicinį suvokimą. Pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę įprastą eglę pakeisti menine ekspozicija ir įkurdinti ją šalia laiptų instaliacijos. Išnaudojus jūsų laiptų aukštį, daugiapakopė kabanti Kalėdų eglutė suteiks stulbinantį efektą. Apsupkite kompoziciją papildomais kalėdiniais aksesuarais, pvz., vainikais ir girliandomis, estetikos užbaigimui.

Kalėdinė namų puošyba

kalėdos

Tai tik kelios idėjos, kurios padės jums pradėti puošti namus – dekoravimo galimybės yra beribės. Mėgaukitės kurdami šventišką namų erdvę, kuri atneštų jums laimės ir džiaugsmo šį Kalėdinį sezoną!

Idėjos „pasidaryk pats“: puošyba kankorėžiais

kalėdos

Ieškote unikalaus ir šventiško būdo papuošti savo namus šių metų Kalėdoms? Kodėl gi neišbandžius savo jėgų kuriant „pasidaryk pats“ kankorėžių dekoracijas? Turėdami šiek tiek vaizduotės, šiuos kuklius kūgius galite paversti gražiais meno kūriniais.

kalėdos

Paprasčiausia idėja gali būti kankorėžių dažymas ryškiai raudona arba žalia spalva. Taip pat galite juos purkšti metalinio aukso arba sidabro dažais. Kai išdžius, priklijuokite blizgučius ir voila! Turite žėrintį ir unikalų kalėdinį papuošimą.

kalėdos dekoracijos,Homilo

Jei turite daugiau laiko, pabandykite naudoti kankorėžius, kad sukurtumėte miniatiūrinį Kalėdų miestelį. Naudokite juos neapdorotus, nudažykite arba padenkite baltais klijais ir apvoliokite blizgučiais. Kai kankorėžiai išdžius, sudėkite juos į namus ir medžius. Pridėkite keletą strategiškai išdėstytų šviestuvų ir turėsite šventinę ekspoziciją, kuri tikrai sužavės jūsų svečius.

Židinio puošimas Kalėdoms

kalėdos

Židinys yra vienas iš svarbiausių vizualinių objektų per Kalėdas jūsų namuose. Tai dažnai yra patalpos centras, kurioje žmonės susirenka, keičiasi dovanomis ir fotografuojasi. Norint, kad židinys atrodytų įspūdingai, tikrai nereikia išleisti daug pinigų, nes jį papuošti užtenka paprastų dekoracijų.

kalėdos dekoracijos

Vienas iš paprasčiausių būdų papuošti židinį – apklijuoti ją girlianda. Naudokite natūralius ar dirbtinius žalumynus ir papuoškite juos lemputėmis, kaspinais, ornamentais ar bet kuo kitu, kas jums labiau patinka. Užbaikite kompoziciją pakabindami dovanų kojines žemiau.

dekoracijos

Jokia šventinė židinio puošyba neapsieina be žvakių. Galite jas sudėti į įvairių dydžių puodelius ir laikiklius arba tiesiog uždėti ant paties židinio. Taip pat žvakes galite psigaminti patys!

Paprastas kalėdinis valgomojo papuošimas

dekoracijos,Homilo

Norint valgomąjį paversti šventine ir kviečiančia susibūrimo vieta, reikia šiek tiek kūrybiškumo.

dekoracijos

Pradėkite nuo pagrindų: šilto, šventiško atspalvio staltiesė iš karto pakeis erdvę. Tada pridėkite keletą akį traukiančių elementų, pvz., didelių žibintų ar blizgančių girliandų. Apsvarstykite galimybę naudoti šventinius dubenėlius, vazas ir žvakes su auksu.

kalėdinės dekoracijos,Homilo
Kalėdinio stalo dekoravimas, dizainas sukurtas Homilo

Kaip centrinę dalį pasirinkite tai, kas tinka jūsų bendrai temai. Keletas pušų šakelių visada yra puiki idėja, tačiau galite pasirinkti ir kūrybiškesnį išdėstymą. Pavyzdžiui, apsvarstykite vazą, užpildytą suprojektuotomis mažomis Kalėdų eglutėmis

Paprasti kalėdiniai papuošimai

dekoracijos

Stiklinių kalėdinių dekoracijų, tokių kaip stiklainis su lemputėmis, pasigaminimas yra smagus ir lengvas projektas, kurį galite atlikti kartu su vaikais. Tai taip pat nebrangu, todėl galite pasigaminti jų daug ir naudoti jas visame name. Tokie stiklainiai įneš pakankamai magijos į jūsų namus, kad paverstumėte juos žiemos stebuklų šalimi.

kalėdinės dekoracijos,Homilo
Kalėdų eglutės paveikslas 3D, dizainas sukurtas Homilo

Tradicinių ornamentų kūrimas yra viena geriausių Kalėdų dekoravimo idėjų net pradedantiesiems. Pavyzdžiui, „pasidaryk pats“ Kalėdų eglutės kuriant 3D sienų meną yra paprastas ir įdomus projektas, galintis suteikti jūsų namams unikalų vaizdą. Viskas, ko jums reikia norint pagaminti tokį kūrinį, yra keli kartono lapai, šiek tiek klijų, žirklių ir norimos spalvos dažų ar žymeklių. Ši Kalėdų eglutė ne tik puikiai atrodys, bet ir jūsų svečius sužavės kūrybišku dizainu!

kalėdinės dekoracijos
Lengvas Kalėdų dekoras su laikinais šventiniais paveikslais, dizainas sukurtas Homilo

Jei ieškote originalių, tačiau paprastų kalėdinių dekoracijų, kodėl gi neišbandžius laikinų šventinių sienų meno? Tai puikus būdas per šventes savo itin jaukiai gyvenamajai erdvei suteikti daugiau vizualinio žavesio. Nuo blizgančių snaigių lipdukų iki unikalios formos medžių – yra daugybė meniškų kalėdinių dekoracijų, kad bet kuri siena atrodytų tobula. Kasmet keiskite meno kūrinius arba palikite ką nors ypatingo ištisus metus!

kalėdinės dekoracijos
Lengvas Kalėdų dekoras, dizainas sukurtas Homilo

Taip pat turėtumėte pridėti sezoninių kvapų, kad tikrai pajustumėte Kalėdų jausmą – pagalvokite apie imbierą, džiovintą obuolį ir cinamoną. Paskutiniam kalėdiniam prisilietimui paįvairinkite langus keliais žibintais. Jie atsispindės nuo blizgių paviršių ir užpildys jūsų kambarį šiltu, magišku švytėjimu.

Ar žinojote, kad galite pasamdyti Homilo dizainerį, norėdami gauti kalėdinių dekoracijų idėjų?